Bez pretmīlas...
Dzīvojis esmu,
Bet mīlēt gribu.
Mīlēt gribu
Tik tevi vienu.
Bet kas tā par mīlu,
Ja pretmīlas nav?
Ja pretmīlas nav,
Tad mīla sāk zust!
Bet mīlēt gribu,
Tik tevi vienu.
| Viedokļi par dzejoli |
| pidulis |
2007-04-30 16:44 |
Mīlā ar gribu un aprēķinu vien nepietiek! Vajag sev ļauties vienkārši mīlēt, neprasot, kas par to būs. |
| sibemols1507 |
2007-04-30 17:19 |
Kokiem lapas bija nobirušas. Es apsēdos uz soliņa parkā un raudzījos, kā kokiem birst pēdējās lapas... |
| mistik |
2007-04-30 17:49 |
| Tad mīli!! Neviens taču neliedz! |
| GedertsPiebriedis |
2007-04-30 21:14 |
| Mistik izteicis visu, ko gribēju pateikt. Piedodiet! |
| Plaanpraatinjsh |
2007-05-01 09:41 |
Kā saka veci ļaudis, tad Dievs devis gribēšanu bet varēšana jāatrod pašam. Tad tik traki gribas gan? |
| klusaisMiileetaajs |
2007-05-01 11:06 |
Es būtu ar mieru visas oHo dzejnieces izmīlēt. Jādomā, ka visas viņas ir tikpat skaistas, cik labi raksta dzejoļus. :) |
| Korinta |
2007-05-01 20:21 |
| gluži kā Rainis...:)) |
Komentēt šo dzejoli
Vēlies komentēt šo dzejoli?
|
|